Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Apie Litgrid

Pagrindiniai dokumentai

„Litgrid“: atsakomybė, stabilumas, kompetencija
Licencija ir įstatai
Perdavimo sistemos operatoriaus (PSO) „Litgrid“ vykdomą elektros perdavimo veiklą licencijuoja ir reglamentuoja teisės aktai. Reglamentai apibrėžia bendrąsias PSO teises ir pareigas, santykius su kitais elektros rinkos dalyviais.
 
 
Viešieji pirkimai
Bendrovė „Litgrid“ yra perkančioji organizacija. Jos pirkimams taikomi Viešųjų pirkimų įstatymo reikalavimai. Siekdama užtikrinti, kad pirkimo procedūrose būtų laikomasi lygiateisiškumo, nediskriminavimo, abipusio pripažinimo, proporcingumo ir skaidrumo principų, „Litgrid“ yra parengusi supaprastintų pirkimų taisykles ir minimalius kvalifikacinius reikalavimus, taikomus statybos ir rangos darbams. Taisykles ir reikalavimus galima rasti čia.
 
Servitutų nustatymas
Įgyvendindamas valstybinės reikšmės projektus, PSO naudojasi žemės servitutais. Servitutai nustatomi ir kompensacijos už juos mokamos pagal LR Vyriausybės nustatytą metodiką.
 
 
„Litgrid“ skundų nagrinėjimo tvarka
 
 
Reguliavimo apskaitos metinė atskaitomybė
Į viršų