Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2012-11-22

Ateities elektros perdavimo tinklas pristatytas Kauno akademinei bendruomenei

Elektros energetikos specialistų kalvėje –  Kauno technologijos universiteto (KTU), Elektros ir valdymo inžinerijos fakultete šią savaitę surengtas seminaras „Žvilgsnis į ateities energetiką: Lietuvos energetikos žemėlapis per ateinantį dešimtmetį“. Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatoriaus „Litgrid“ organizuotame renginyje pristatyti pagrindiniai Lietuvos elektros perdavimo tinklo vykdomi ir planuojami projektai, buvo aktyviai diskutuojama artimiausią dešimtmetį aktualiais tinklo plėtros klausimais.

„Seminaruose „Žvilgsnis į ateities energetiką“ siekiame paaiškinti elektros energetikos sektoriaus aktualijas ir perspektyvas: kaip ir kodėl vyksta Lietuvos elektros perdavimo tinklo plėtra, kam reikalinga elektros rinka, kaip elektros energetikos projektai įgyvendinami visoje Europoje, kokios naujausios technologijos jiems reikalingos. Pristatę dešimties metų elektros perdavimo tinklo plėtros planą Kauno technologijos universiteto akademikams ir studentams – būsimiesiems energetikams – planą pristatysime ir kituose Lietuvos miestuose, kurie patenka į perspektyvoje besikeičiantį elektros perdavimo tinklų žemėlapį“, – teigia V. Poderys.

Elektros perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“, siekdamas paskatinti domėjimąsi Lietuvos elektros energetikos sistema, organizuoja nemokamų šviečiamųjų seminarų ciklą „Žvilgsnis į ateities energetiką“. Seminarų tikslas – įrodyti, kad kiekvienas valstybės pilietis gali perprasti elektros energijos tinklų ir elektros rinkos veikimą, šioje srityje vykstančius pokyčius ir turėti savo Lietuvos elektros energetikos sektoriaus viziją.
Į viršų