Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Tinklo plėtra

Cukraus pastotė

 
110/10/6  kV Cukraus TP 110 kV skirstyklos rekonstravimas
 
 
 
 
Projekto reikšmė
  
Įgyvendinant projektą „110/10/6  kV Cukraus TP 110 kV skirstyklos rekonstravimas“ bus atnaujinta skirstyklos įranga kartu keičiant ir transformatorių pastotės schemą. Planuojama, kad skirstyklos rekonstrukcija ne tik didins elektros perdavimo patikimumą Kėdainių rajone, bet ir mažins eksploatacines sąnaudas ateityje.
 
Projekto tikslas
Projekto tikslas — modernizuoti transformatorių pastotę atnaujinant įrangą. Modernizavus transformatorių pastotę sumažės gedimų tikimybė, eksploatacinės išlaidos ir atjungimų techniniam aptarnavimui.
 
Darbų kalendorius
2019 12 18 pasirašyta rangos sutartis.
Projektą numatyta baigti 2022 m.
 
Bendra projekto informacija
Savoms reikmėms bus dalinai naudojama ekologiškesnė saulės elektrinės pagaminta energija.
Projekto projektavimo ir rekonstrukcijos darbus atlieka UAB „Tetas“.
 
Projekto finansavimas
Iš Europos Sąjungos lėšų projektui finansuoti skirta 463,4 tūkst. eurų. Projektas iš dalies finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 6 prioriteto „Darnaus transporto ir pagrindinių tinklų infrastruktūros plėtra“ 06.3.1-LVPA-V-103 priemonę „Elektros perdavimo sistemos modernizavimas ir plėtra“ iš Europos Regioninės plėtros fondo.
 
Į viršų