Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Naujienos

2022-01-14

„Litgrid“ informuoja, kad dėl stipraus vėjo nutrauktos elektros linijos jau atstatytos

Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė „Litgrid“ informuoja, kad penktadienį, sausio 14 d. dėl stipraus vėjo padarytos žalos keliose Lietuvos vietose buvo nutrauktos elektros perdavimo linijos. Linijų veikla atstatyta 16 val. 29 min. 
 
Apie 10.30 val. atsijungė elektros oro linija Leipalingis-Merkinė-Varėna, dar po 45 minučių - ir oro linija Matuizos-Varėna-Merkinė. Dėl to elektros tiekimas buvo nutrauktas Varėnos, Merkinės ir Matuizų apylinkėse. Daliai Varėnos elektros vartotojų elektros tiekimas atstatytas pasinaudojant ESO tinklu. „Litgrid“ specialistai, operatyviai reaguodami į trikdžius perdavimo tinkle, išvyko likviduoti audros padarinių. Kadangi elektros linijos atjungtos miškingose teritorijose, elektros tiekimo atstatymas gali užtrukti keletą valandų.
 
11.38 val. atsijungė ir oro linija Utena-Antalgė-Skiemonys, tačiau „Litgrid“ specialistai operatyviai reagavo į incidentą ir per kelias minutes atstatė elektros tiekimą įjungdami įtampą iš Antalgės transformatorių pastotės. 
 
Į viršų