Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Tinklo plėtra

Palemono pastotė

110/10 kV Palemono TP 110 kV skirstyklos rekonstravimas
Projekto reikšmė
Įgyvendinus projektą, pagerintas Lietuvos 110 kV perdavimo tinklo funkcionalumas ir patikimumas. 110/10 kV Palemono transformatorių pastotė yra svarbi užtikrinant elektros perdavimą Kauno rajonui. Iš šios pastotės elektros energija yra tiekiama Palemono pramonės rajonui, Kauno miesto Taikos prospekte ir Ateities plente įsikūrusioms įmonėms, dujų ir naftos bazėms, gamykloms ir aplinkinėms gyvenvietėms. Kauno miestui šios investicijos padės užtikrinti patikimesnį elektros energijos tiekimą ir kokybę, o tai prisideda prie socialinių ir ekonominių skirtumų tarp šalies regionų mažinimo.
 
Projekto tikslas
Rekonstravus 110 kV skirstyklą, padidintas elektros perdavimo patikimumas Kauno rajonui. Projekto metu įrengti nauji įrenginiai Palemono pastotės 110 kV skirstykloje. Naujos technologijos mažina ištekių naudojimą, sumažina 110 kV tinklo technologines sąnaudas ir nepatiektos energijos kiekius.
 
Bendra projekto informacija
110/10 kV Palemono TP 110 kV skirstyklos rekonstrukcijos kaina – 722 tūkst. eurų (2,5 mln. litų).
 
Darbų kalendorius
110/10 kV Palemono 110 kV skirstyklos rekonstrukcija baigta 2015 m. gegužės viduryje.
 
Projekto finansavimas 
Projektą iš dalies finansuoja Europos regioninės plėtros fondas pagal ES Ekonomikos veiksmų programos 4 prioriteto „Esminė ekonominė infrastruktūra“ įgyvendinimo priemonę „Elektros perdavimo sistemos modernizavimas ir plėtra“.
 
 
Į viršų