Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2012-10-09

Šią savaitę – du atviri seminarai „Žvilgsnis į ateities energetiką“

„Litgrid“ tęsia tradiciją seminaruose „Žvilgsnis į ateities energetiką“ išsamiai pristatyti aktualią elektros energetikos sektoriaus temą. Spalio 10 d. „Valstybės“ energetikos konferencijos metu Sistemų planavimo ir tyrimų skyriaus vadovas Vytautas Šiožinys ves seminarą „Lietuvos elektros energetikos žemėlapis per ateinantį dešimtmetį“, kuriame pristatys, kaip keisis aukštos įtampos elektros perdavimo tinklo žemėlapis per artimiausią dešimtmetį, kokie tinklo plėtros projektai planuojami ir kada jie bus įgyvendinti. Daugiau informacijos apie seminarą ČIA.
 
 
Spalio 12 d. lektorius iš Danijos Anders Plejdrup Houmoller pasakos apie elektros rinkų susiejimą ir neatidėliotinus sandorius. Seminaras skirtas nepriklausomiems elektros tiekėjams ir tiems, kurie planuoja jais tapti, bei visiems, besidomintiems elektros rinka ir prekybos joje strategijomis. Daugiau informacijos apie seminarą ČIA.
 
 
Į viršų