Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Tinklo plėtra

Tryškių TP

110/10 kV Tryškių transformatorinės pastotės 110 kV skirstykla
 
 
Projekto reikšmė 
Atnaujinta 110/10 kV Tryškių transformatorinės pastotės (toliau - TP) 110 kV skirstykla padidins patikimą elektros perdavimo tinklo veikimą Telšių rajone. Modernizuota skirstykla patikimiau perduos elektrą vartotojams, mažės gedimų skaičius ir trukmė. 
 
Projekto tikslas 
110/10 kV Tryškių TP buvo pastatyta prieš keturis dešimtmečius ir per tą laiką nė karto neatnaujinta. Rekonstravus TP 110 kV skirstyklą, bus įdiegti nauji, modernūs įrenginiai, kuriais informacija apie įrenginių būklę bus perduodama realiu laiku į Sistemos valdymo centrą, įrenginius bus galima valdyti nuotoliniu būdu. 
 
Bendra projekto informacija 
Preliminari projekto vertė – 424 tūkst. eurų. 
 
Darbų kalendorius 
Projektą planuojama baigti 2019 m. rudenį.
 
Projekto finansavimas
Iš Europos Sąjungos lėšų projektui skirta finansuoti iki 211,8 tūkst. eurų. Projektas iš dalies finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 6 prioriteto „Darnaus transporto ir pagrindinių tinklų infrastruktūros plėtra“ 06.3.1-LVPA-V-103 priemonę „Elektros perdavimo sistemos modernizavimas ir plėtra“ iš Europos Regioninės plėtros fondo. 
 
Į viršų