Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Apie Litgrid

Titulinis puslapis > Apie Litgrid > Korupcijos prevencija

Korupcijos prevencija

Elgiamės sąžiningai, veiklą vykdome etiškai, atsakingai ir skaidriai. 

Už korupcijos prevenciją LITGRID AB atsakingas Informacinės saugos ir prevencijos skyriaus:
Vadovas Rytis Bartnikas, el. paštas: rytis.bartnikas@litgrid.eu, tel. +370 707 02048;
Prevencijos specialistė Vidmantė Paulauskaitė, el. paštas: vidmante.paulauskaite@litgrid.eu, tel. +370 707 02294.
 
 
Veiklos skaidrumas
 
 
Etikos ir elgesio kodeksas
 
Savo kasdienėje veikloje remiamės „Litgrid“ Etikos ir elgesio kodeksu, kuris yra pagrindinis Korupcijos prevencijos politikos dokumentas. 
 
Šio kodekso reikalavimų „Litgrid“ darbuotojai laikosi bendraudami vieni su kitais, taip pat su tiekėjais, rangovais, elektros energijos gamintojais, vartotojais, verslo partneriais, valstybės ir savivaldybių institucijomis ir visuomene.
 
 
Privačių interesų deklaravimas
 
Mūsų verslo sprendimai ir veiksmai yra grindžiami didžiausios naudos Bendrovei, vartotojams ir akcininkams principu. Įsipareigojame vengti bet kokio intereso konflikto, kuris gali turėti neigiamos įtakos bešališkam ir objektyviam darbui su „Litgrid“. Bendrovėje reglamentuota privačių interesų deklaravimo tvarka.
 
 
Asmenų patikrinimas
 
Siekiame, kad bendrovėje dirbtų tik nepriekaištingos reputacijos asmenys.
Siekiant įvertinti asmens patikimumą ir mažinti korupcijos pasireiškimo tikimybę asmenys tikrinami Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo 9 str. nustatyta tvarka.
 
 
 
Asmens duomenų apsaugos politika
 
Į viršų