Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2021-11-19

„Litgrid“ gavo statybą leidžiantį dokumentą dėl Plastmasių transformatorių pastotės rekonstrukcijos

2020 m. rugpjūčio 21 d. „Litgrid“ pasirašė sutartį su Plastmasių transformatorių pastotę Vilniuje rekonstruosiančiu rangovu - UAB „Elektromontuotojas“, pateikusiu ekonomiškai naudingiausią pasiūlymą 2020 m. pavasarį skelbtame viešajame pirkime.
 
Įgyvendinant projektą „110-6 kV Plastmasių TP 110 kV skirstyklos rekonstravimas“ viešąjį pirkimą laimėjęs rangovas parengė rekonstrukcijos projektą ir 2021 m. lapkričio 13 d. gavo statybą leidžiantį dokumentą.
 
Planuojama, kad skirstyklos rekonstrukcija ne tik didins elektros perdavimo patikimumą Rytų regione, bet ir mažins eksploatacines sąnaudas ateityje.
 
Savoms reikmėms bus dalinai naudojama ekologiškesnė saulės elektrinės pagaminta energija – tam šioje pastotėje planuojama įrengti saulės kolektorių. 
 
Skirstyklos rekonstrukcija ne tik užtikrins elektros perdavimo patikimumą regione, bet ir ateityje mažins eksploatacines sąnaudas.
 
Šio projekto vertė siekia 1,199 mln. Eur be PVM, iš kurių 665,9  tūkst. Eur finansuojama Europos Sąjungos fondų lėšomis.
Skirstyklos rekonstrukciją planuojama užbaigti 2023 m.
 
Į viršų