Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2020-09-14

Prasidėjo Ąžuolynės TP skirstyklos rekonstrukcijos darbai

Stiprinant patikimą elektros tiekimą Rytų regione, bendrovė „Litgrid“, valdanti šalies perdavimo tinklą, pradėjo 110 kV transformatorių pastotės Ąžuolynėje, Vilniaus rajone, skirstyklos rekonstrukcijos darbus.
Rekonstrukcijos metu transformatorių pastotėje bus atliekami pakeitimai, kurie leis AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) prijungti papildomą galios transformatorių. Tai sudarys sąlygas didinti leistinąją galią stambiems vartotojams.
Investicijos į šį projektą siekia 999 987,44 Eur be PVM.
Darbai vyksta įgyvendinant projektą „110/10 kV Ąžuolynės TP 110 kV skirstyklos rekonstravimas dėl pakeitimų skirstomajame tinkle“. Darbus pagal viešųjų pirkimų sutartį atlieka rangovas UAB Tetas.  Planuojama, kad projektas bus baigtas 2021 m.
Pažymėtina, kad vykstant skirstyklos rekonstrukcijos darbams elektros perdavimas regiono gyventojams, organizacijoms bei verslui išliks patikimas ir stabilus.
Primename, kad perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“ Lietuvoje valdo beveik 7 tūkst. km aukštos įtampos oro linijų ir virš 200 transformatorių pastočių ir nuolat rūpinasi jų patikimu veikimu jas plečiant bei rekonstruojant.
 
Į viršų