Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Tinklo plėtra

Alytaus pastotė

330/110/10 kV Alytaus TP 330 kV skirstyklos rekonstrukcija
Projekto reikšmė
Alytaus transformatorių pastotės 330 kV skirstyklos rekonstrukcija būtina siekiant užtikrinti patikimą transformatorių pastotės veikimą ir elektros energijos tiekimo patikimumą Alytaus regionui. Ši skirstykla taps elektros srautų tarp Lietuvos ir Lenkijos energetikos sistemų mazgas, kai nuo 2015 metų pabaigos pradės veikti tarptautinė elektros perdavimo linija su Lenkija „LitPol Link“. 
 
Projekto tikslas
Siekta išplėsti ir atnaujinti 330/110/10 kV įtampos Alytaus transformatorių pastotės 330 kV įtampos skirstyklą. Rekonstravus ir modernizavus skirstyklą sumažintas elektros įrenginių skaičius, pakeista skirstyklos schema, išspręsta operatyvinių perjungimų ir avarijų likdivadimo problema, sumažintas nepatiektos vartotojams elektros energijos kiekis. 
 
Projekto bendra informacija
Projekto vertė – 10,2 mln. eurų (35,5 mln. Lt).
 
Darbų kalendorius
Alytaus transformatorių pastotės 330 kV skirstyklos rekonstrukcija baigta 2015 m. rugsėjo pradžioje.
 
Projekto finansavimas
Projektas iš dalies finansuotas Europos regioninės plėtros fondas pagal ES Ekonomikos veiksmų programos 4 prioriteto „Esminė ekonominė infrastruktūra“ įgyvendinimo priemonę „Elektros perdavimo sistemos modernizavimas ir plėtra“.
 
 
Į viršų