Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Naujienos

Energetikų dieną vilniečiams ir svečiams gros „Saulės kliošas“
2014-04-17

Energetikų dieną vilniečiams ir svečiams gros „Saulės kliošas“

Balandžio 17 d. minimą Energetikų dieną kviečiame pažymėti kartu! Lankytojams duris atvėręs Lietuvos energetikos ir technikos muziejus visus norinčius supažindins su šalies energetikos istorija, o šventę vainikuos vakarinis grupės „Saulės kliošas“ koncertas.
 
Energetikų dieną minima Lietuvos energetikos istorijos pradžia – 1892 m. balandžio 17 d. kunigaikščio Bogdano Oginskio dvare užsižiebė pirmoji elektros lemputė Lietuvoje. Nuo tada visi šalies energetikai balandžio septynioliktąją švenčia Energetikų dieną.
 
Nemokamos ekskursijos Lietuvos energetikos ir technologijos muziejuje, įsikūrusiame Rinktinės g. 2, Vilniuje, vyks balandžio 17–18 dienomis, nuo 11 iki 16 valandos. Tai – puiki proga iš arčiau susipažinti su Lietuvos energetikos sistema ir jos aktualijomis bei daugiau sužinoti apie energetiko profesiją.
 
„Saulės kliošo“ koncerto pradžia – balandžio 17 d. 19 val. Koncerto išskirtinumas – muzikos skambesys neįprastoje akustinėje erdvėje – didelėje salėje, kurioje kadaise veikė dideli elektrinės įrengimai. Įėjimas nemokamas. Nemokamų ekskursijų grafikas Energetikos ir technikos muziejuje pateikiamas internete.
 
Į viršų