Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Tinklo plėtra

Parovėjos TP

110/10 Parovėjos transformatorių pastotės 110 kV skirstyklos rekonstrukcija
 
 
Projekto reikšmė
 
Modernizavus 110/35/10kV Parovėjos TP 110kV skirstyklą įrengiant naujas pažangias apskaitos, stebėjimo ir valdymo sistemas ir kitą technologinę įrangą bus užtikrintas patikimas elektros energijos tiekimas tiek esamiems, tiek naujiems elektros vartotojams Palangos savivaldybėje, padidinta operatyvinio valdymo galimybė, minimizuojamas aplinkos taršos poveikis.
 
Projekto tikslas
 
Užtikrinti patikimą elektros energijos tiekimą ir perdavimą Biržų savivaldybėje, padidinti
Operatyvinio valdymo galimybes ir elektrinių sujungimų schemų patikimumą ir lankstumą, įrengus pažangias stebėjimo, valdymo sistemas, minimizuoti aplinkos taršos poveikį. Toks perdavimo tinklo modernizavimas užtikrins aukštesnę paslaugų kokybę bei prisidės prie aplinkosauginių įsipareigojimų įgyvendinimo.
 
Bendra projekto informacija
 
Rangos darbų vertė –  1.2  mln. EUR
 
Darbų kalendorius
 
Projektą planuojama baigti 2019 m. žiemą.
 
Projekto finansavimas
 
Iš Europos Sąjungos lėšų projektui skirta finansuoti iki 645,4 tūkst. eurų. Projektas iš dalies finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 6 prioriteto „Darnaus transporto ir pagrindinių tinklų infrastruktūros plėtra“ 06.3.1-LVPA-V-103 priemonę „Elektros perdavimo sistemos modernizavimas ir plėtra“ iš Europos Regioninės plėtros fondo.  
 
Į viršų