Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Tinklo plėtra

Krekenavos pastotė

110/35/10 kV Krekenavos TP 110 kV skirstyklos rekonstrukcija
Projekto reikšmė
Per Krekenavos pastotę elektros energija perduodama iš Panevėžio 330 kV transformatorių pastotės į Kėdainių transformatorių pastotę. Per žemesnės įtampos, 35 kV, oro linijų tinklą elektra paskirstoma Ramygalos 35/10 kV, Naujamiesčio 35/10 kV ir Mitriūnų 35/10 kV transformatorių pastotėms. Krekenavos pastotė taip pat elektrą perduodama rajono pramonės įmonėms. Šios transformatorių pastotės rekonstrukcija padidins elektros energijos perdavimo patikimumą Panevėžio rajone, o nauja įranga sumažins nuostolius tinkle. 
 
Projekto tikslas
Atlikus rekonstrukciją, Krekenavos transformatorių pastotėje bus įdiegti nauji 110 kV įrenginiai, pastatytas naujas pastotės valdymo pastatas, įdiegtas vietinis ir nuotolinis valdymas. 
 
Bendra projekto informacija
110/35/10 kV Krekenavos transformatorių pastotės 110 kV skirstyklos rekonstrukcijos kaina – 1,3 mln. eurų (4,47 mln. litų). 
 
Projekto finansavimas 
Projektą iš dalies finansuoja Europos regioninės plėtros fondas pagal ES Ekonomikos veiksmų programos 4 prioriteto „Esminė ekonominė infrastruktūra“ įgyvendinimo priemonę „Elektros perdavimo sistemos modernizavimas ir plėtra“.
Į viršų