Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Naujienos

2021-08-04

„Litgrid“ praneša apie įvykį 110 kV elektros perdavimo linijoje Raseiniai-Jurbarkas

Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė „Litgrid“ praneša, kad rugpjūčio 4 d. 16:37 val. žemės ūkio darbus atliekančiam traktoriui įvažiavus ir nuvertus 110 kV oro linijos  Raseiniai-Jurbarkas atramą,  buvo nutrauktas elektros energijos tiekimas 600 Jurbarko rajono vartotojų.  Nuo tinklo atsijungė ir Geišių vėjo jėgainių parkas.
Įvykio metu žmonės nenukentėjo. Šiuo metu incidentas tiriamas.
„Bendradarbiaujame su kolegomis iš kitų įmonių ir rangovais ir dedame visas pastangas, kad elektros perdavimo tinklo veikla būtų kuo greičiau atkurta. Mūsų žiniomis, per valandą nuo sutrikimo elektros tiekimas buvo atkurtas apie 80-90 proc. ESO klientų, likusiems elektra buvo atstatyta 18:35 val. Sugadintą oro linijos atramą pakeisti nauja ir sutvarkyti oro liniją Raseiniai-Jurbarkas planuojame jau rytoj. Atsiprašome visų elektros vartotojų už patirtus nepatogumus“, - sako „Litgrid“ Infrastruktūros priežiūros centro vadovas Valdas Bancevičius.   
 
Į viršų