Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Naujienos

2012-11-13

Radinys Klaipėdos transformatorių pastotėje nesutrikdė įprasto darbo

Vykdant Klaipėdos transformatorių pastotės rekonstrukciją, pastotės teritorijoje kasant tranšėją inžineriniams tinklams šiandien buvo rastas nedidelis sprogmuo. Iškviesti išminuotojai saugiai surinkę sprogmenį išvežė jį neutralizuoti.

Tai – jau antras sprogmuo, rastas rekonstruojant Klaipėdos pastotę. Šį rugpjūtį aptiktas dar nuo antrojo pasaulinio karo likęs artilerijos sviedinys taip pat buvo greitai išvežtas ir neutralizuotas.

Klaipėdos transformatorių pastotės rekonstrukcija yra vykdoma, didinant Lietuvos elektros energetikos sistemos darbo patikimumą. Tai yra labai svarbus darbų etapas, ruošiantis Lietuvos – Švedijos elektros jungties „NordBalt“ statyboms.

Klaipėdos transformatorių pastotę planuojama atnaujinti iki 2014 m. pabaigos, „NordBalt“ eksploatacijos pradžia – 2015 m. gruodis.
 
Į viršų