Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2020-04-16

„Litgrid“ užbaigė skirstyklos Parovėjoje rekonstrukciją

Lietuvos perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“ praneša, kad Parovėjos skirstyklos rekonstrukcijos darbai baigti ir ji eksploatuojama visu pajėgumu.
Įgyvendinant projektą „110-35-10 kV Parovėjos TP 110 kV skirstyklos rekonstravimas“, viešąjį pirkimą laimėjęs rangovas atliko projektavimo darbus ir atnaujino skirstyklos įrangą. Rekonstrukcija ne tik užtikrina elektros perdavimo patikimumą regione, bet ir mažins eksploatacines sąnaudas ateityje.
Darbus pagal viešųjų pirkimų sutartį, pasirašytą 2017 m., atliko AB Energetikos tinklų institutas. Projekto vertė siekė apie 1,313 mln Eur be PVM ir buvo dalinai finansuota ES lėšomis.
Primename, kad perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“ Lietuvoje valdo beveik 7 tūkst. Km aukštos įtampos oro linijų ir virš 200 transformatorių pastočių ir nuolat rūpinasi jų patikimu veikimu jas plečiant bei rekonstruojant.
 
Į viršų