Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2019-11-29

UAB EPSO-G tiesiogiai valdys 100 procentų bendrovės „Tetas“ akcijų

Energijos perdavimo ir mainų įmonių grupės valdymo bendrovė EPSO-G tiesiogiai valdys 100 proc. rangos darbų bendrovės „Tetas“ akcijų. Tam pritarė EPSO-G ir patronuojamos „Litgrid“ bendrovės akcininkai.
Šios pokyčio tikslas - supaprastinti valstybės kontroliuojamos grupės įmonių valdymo struktūrą ir paversti ją efektyvesne. Abiem nuo šiol tiesiogiai EPSO-G patronuojamoms bendrovėms „Litgrid“ ir „Tetas“ tai leis koncentruotis į jų pagrindinę veiklą
„Tai leis „Litgrid“ visą dėmesį sutelkti į šaliai ir visoms trims Baltijos šalims svarbių sinchronizacijos su kontinentinės Europos tinklais projektų įgyvendinimą. Be to, tai sukurs prielaidas geriau įvertinti kiekvienos iš grupės įmonių efektyvumą, optimizuoti veiklą, taip didinant jų vertę,“ - sako EPSO-G generalinis direktorius Rolandas Zukas.
Kaip ir iki šiol, „Tetas“ aktyviai teiks elektros tinklų projektavimo, statybos ir priežiūros paslaugas šalies ir užsienio energetikos rinkos dalyviams.
Tarp dviejų EPSO-G grupės įmonių sudaromo sandorio vertė 3,15 mln. eurų. Ji nustatyta atsižvelgiant į nepriklausomą turto įvertinimą, kurį atliko „ERNST & YOUNG BALTIC“.
EPSO-G audito komitetas yra pateikęs nuomonę, kad šis sandoris atitinka rinkos sąlygas ir yra sąžiningas bei atitinka akcininkų, kurie nėra sandorio šalis, interesus.
 
Į viršų