Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2021-04-23

„Litgrid“ kviečia į viešąjį susirinkimą dėl Plastmasių transformatorių pastotės rekonstrukcijos

Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė „Litgrid“ kviečia į viešąjį susirinkimą dėl Plastmasių transformatorių pastotės 110 kV skirstyklos rekonstrukcijos.
 
Rekonstrukcijos metu atnaujinama Vilniaus Savanorių pr. 175 esančios pastotės 110 kV skirstykla, keičiama transformatorių pastotės schema. Pastotėje taip pat bus įrengta saulės elektrinė. Atsinaujinančių išteklių energija dalinai patenkins pastotės elektros poreikį.
 
Planuojama, kad skirstyklos rekonstrukcija ne tik užtikrins elektros perdavimo patikimumą regione, bet ir ateityje mažins eksploatacines sąnaudas.
Viešasis susirinkimas, kuriame projekto rengėjai pristatys pagrindinius techninius sprendinius, vyks 2021 m. gegužės 4 d., 16 val. 30 min. Susirinkimas organizuojamas nuotoliniu būdu, „Teams“ platformoje.
 
Šiuo metu visuomenės atstovai gali teikti savo pasiūlymus dėl parengtų projektinių sprendinių.
 
Šio projekto vertė siekia 1,199 mln. Eur be PVM, iš kurių 665,9 tūkst. Eur finansuojama Europos Sąjungos fondų lėšomis.
 
Skirstyklos rekonstrukciją planuojama užbaigti 2023 m.
 
Prie viešojo susirinkimo galima prisijungti per šią nuorodą.
 
Į viršų