Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2012-10-01

Apie elektros energetikos iššūkius – suprantamai

Elektros perdavimo sistemos operatoriaus „Litgrid“ sistemos valdymo centre vieną pirmųjų savo paskaitų išklausė Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (TSPMI) magistrantai, pasirinkę buvusio energetikos viceministro Romo Švedo dėstomą kursą „Energetinis saugumas Vidurio ir Rytų Europoje“. Paskaitą apie elektros energetikos sistemą, strateginius elektros energetikos projektus, kuriuos įgyvendina „Litgrid“ bei elektros rinką skaitė Sistemos valdymo departamento direktorius Giedrius Radvila ir Strategijos ir rinkos vystymo skyriaus vadovas Robertas Staniulis.

„Pastaruoju metu energetika yra dažniausiai visuomenėje aptarinėjamų temų viršūnėje. Politikos mokslų studentams labai naudinga išgirsti ne tik teorinį kursą apie energetiką, bet ir atsidurti pačioje šios srities šerdyje – pagrindinėje Lietuvos elektros sistemos dispečerinėje bei iš pirmų lūpų sužinoti elektros sistemos valdymo ar elektros rinkos situaciją ir naujoves“, – sakė R. Švedas.

„Būdami viena svarbiausių energetikos įmonių, jaučiame pareigą ir džiaugiamės galėdami prisidėti prie jaunų žmonių švietimo. Iššūkiai, laukiantys mūsų elektros energetikos sektoriuje, turi būti suprantami ne tik inžinieriams, bet ir visiems besidomintiems. Siekdami šio tikslo esame atviri visuomenei – šiais metais inicijavome viešų seminarų ciklą „Žvilgsnis į ateities energetiką“, kuriuose išsamiai nagrinėjame pasirinktą aktualią elektros energetikos temą“, – sakė „Litgrid“ generalinis direktorius Virgilijus Poderys.
    
Artimiausias seminaras „Žvilgsnis į energetiką“ vyks spalio 10 d., 16.30 val. viešbučio „Radisson Blu“ konferencijų salėje „Zeta“ (Konstitucijos pr. 20, Vilnius). Seminaras skirtas besidomintiems Lietuvos elektros energetikos sistemos dešimtmečiu 110-330 kV tinklų plėtros planu. Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis iki spalio 8 d. 15 val. adresu info@litgrid.eu. Dalyvavimas nemokamas.
Į viršų