Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Tinklo plėtra

Bitėnų skirstykla

2010 m. gruodžio 30 d. į Lietuvos elektros perdavimo sistemą  įjungta 330 kilovoltų (kV) įtampos elektros skirstykla, esanti Bitėnuose (Pagėgių seniūnija), kuri į žiedą sujungė šalies elektros energijos perdavimo linijas. Ši nauja infrastruktūra leidžia  perduoti elektros energiją Klaipėdos kraštui tik Lietuvos teritorijoje esančiais elektros įrenginiais.

Nuo 2013 m. vykdomas atviros skirstyklos Bitėnuose išplėtimas, kuris reikalingas užtikrinant elektros tiekimo patikimumą Pagėgių rajone. 
 
2015 m. liepą baigtas pirmasis Bitėnų skirstyklos plėtros etapas. Per daugiau nei metus trukusias statybas skirstykloje įrengti nauji 330 kV ir 10 kV įrenginiai, įdiegtos modernios valdymo sistemos ir ryšiai, iš Panevėžio transormatorių pastotės atvežtas, sumontuotas ir darbui paruoštas transformatorius.
 
 
Į viršų