Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2018-03-26

Viešoji konsultacija dėl bendro Baltijos regiono rinkos modelio paslaugų valdyti apkrovą per agregavimą siūlymo

Praėjusių metų pabaigoje Baltijos šalių perdavimo sistemos operatoriai (toliau – PSO) LITGRID AB,  AS Augstsprieguma tīkls ir Elering AS paskelbė viešą konsultaciją dėl bendro Baltijos regiono rinkos modelio paslaugų valdyti apkrovą per agregavimą siūlymo.
 
Konsultacijos tikslas buvo gauti suinteresuotų šalių atsiliepimus apie pasiūlytus rinkos modelius integruojant reguliavimo apkrova paslaugas ir naujus rinkos žaidėjus – agregatorius. Viešos konsultacijos metu buvo sulaukta aštuonių užklausų iš suinteresuotų šalių bei dalyvaujančių Baltijos balansavimo rinkoje – tiekėjų, skirstymo tinklo operatorių, agregatorių ir reguliatorių.
 
PSO norėtų išreikšti didelę padėką visiems dalyvavusiems šioje konsultacijoje. Gauti atsiliepimai ne tik suteikia vertingos informacijos iš rinkos dalyvių, bet ir padeda suderinti bendros sistemos kūrimą pagal rinkos dalyvių poreikius. 
 
Po išsamios atsiliepimų peržiūros gautų iš suinteresuotų šalių, PSO parengė bendrą kreipimąsi dėl išsakytų pastabų ir nuogąstavimų ir paruošė santrauką su išvadomis.
 
Dokumentų nuorodos:
 
 
Į viršų