Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2021-11-19

„Litgrid“ baigė Ąžuolynės transformatorių pastotės rekonstrukcijos darbus

Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė „Litgrid“ užbaigė Vilniaus rajone esančios 110 / 10 kV Ąžuolynės transformatorių pastotės rekonstrukcijos darbus. Skirstyklos rekonstravimas buvo vykdytas dėl pakeitimų skirstomajame tinkle.
 
Buvo pakeisti naujais techninių reikalavimų nebeatitinkantys pastotės atviros skirstyklos įrenginiai: 110 kV srovės ir įtampos matavimo transformatoriai, kiti 110 kV įrenginiai, relinės apsaugos ir automatikos įranga, valdymo ir signalizacijos grandinės ir pastatyti nauji srovės ir įtampos matavimo transformatoriai, 110 kV skyrikliai, 110 kV jungtuvas ir kiti įrenginiai. Po rekonstravimo oro linija 110 kV OL Neris-Šeškinė 2 buvo performuota į dvi linijas: 110 kV OL Ąžuolynė-Šeškinė ir 110 Kv OL Neris-Ąžuolynė.
 
Atlikti darbai sudarė sąlygas padidinti leistinąją galią stambiems vartotojams.
  
Investicijos į šį projektą siekė 1 mln. Eur be PVM.
 
Statybos užbaigimo aktas gautas 2021 m. lapkričio 12 d.
 
Į viršų