Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2014-07-14

Savaitinė sistemos operatoriaus informacija

Praėjusią savaitę, liepos 6–13 dienomis vidutinė elektros kaina buvo 17,7 cento už kilovatvalandę. Pakankama elektros pasiūla regione, veikiant Lietuvos elektrinės 9 blokui, Kruonio hidroakumuliacinei elektrinei ir Latvijos šiluminėms elektrinėms, užtikrino stabilią vidutinę praėjusios savaitės elektros kainą rinkoje. Iki savaitės pabaigos pratęsus Karaliaučiaus elektrinės remontą, žymesnio elektros pasiūlos rinkoje augimo šią savaitę neplanuojama.
 
Tarptautiniai Latvijos–Estijos elektros jungčių pralaidumai liepos 6–13 d. vidutiniškai buvo išnaudojami 97 proc., Lietuvos–Latvijos – 31 proc., Lietuvos–Karaliaučiaus – 96 proc., Lietuvos–Baltarusijos tarptautinių jungčių pralaidumas buvo išnaudojamas 44 proc.
 
Aktuali informacija apie esamus ir planuojamus reikšmingus elektros perdavimo linijų ir gamybos blokų atjungimus skelbiama http://www.nordpoolspot.com/ skiltyje Urgent market messages (skubūs rinkos pranešimai).
 
 
 
Į viršų