Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2021-02-22

Darbą pradėjo naujasis „Litgrid“ generalinis direktorius

Pirmadienį, vasario 22 d., Rokas Masiulis pradeda eiti Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorės „Litgrid“ generalinio direktoriaus pareigas.
 
Jis pakeitė bendrovei laikinai vadovavusį Vidmantą Grušą, kuris sugrįžta į ankstesnes Perdavimo tinklo departamento direktoriaus pareigas.
 
„Pradedu darbą turėdamas labai aiškius prioritetus – tai energetinę šalies nepriklausomybę įtvirtinsianti sinchronizacija su kontinentinės Europos tinklais, Astravo klausimo sprendimai, tuo pat metu klojant pamatą sparčiai žaliosios energetikos plėtrai. Energetikos sektoriaus veikla ir problematika man yra žinoma, todėl dabar mano tikslas – sutelkti komandą siekti bendrovei keliamų tikslų, kuriančių vertę visuomenei, bendrovei ir šalies energetikos ateičiai“, – sako naujasis bendrovės vadovas R. Masiulis.
 
„Litgrid“ valdyba sprendimą dėl naujojo vadovo priėmė šių metų vasario 9 dieną. 2020 m. spalio 27 d. prasidėjusioje „Litgrid“ bendrovės generalinio direktoriaus atrankoje pagal visiems iš anksto žinomas sąlygas ir vienodus kvalifikacinius reikalavimus dalyvavo 15 kandidatų, jos metu pokalbiai vyko su 11 kandidatų. Valdybos sprendimas skirti R. Masiulį „Litgrid“ generaliniu direktoriumi buvo priimtas po kandidato patikros pagal Nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių objektų apsaugos ir Korupcijos prevencijos įstatymų reikalavimus.
 
R. Masiulis yra Vilniaus universitete išsilavinimą įgijęs ekonomistas, tarptautinių santykių ir politikos mokslų magistras. 2014–2019 m. vadovavo Susisiekimo bei Energetikos ministerijoms, nuo 2010 m. ėjo generalinio direktoriaus pareigas AB „Klaipėdos nafta“. R. Masiulis yra sukaupęs daugiau nei 20 m. patirties energetikoje dirbdamas konsultantu ir vadovaudamas energetikos bendrovėms.
Į viršų