Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Apie Litgrid

Vadovybė

Telkiame geriausius, kad pasiektume geriausio
Veiksmingą „Litgrid“ valdymą užtikrina efektyvi bendrovės struktūra ir kompetentinga, didelę patirtį versle bei energetikos sektoriuje turinti vadovybė.
 
Generalinis direktorius - Daivis Virbickas 
 
Sistemos valdymo departamento direktoriusGiedrius Radvila

Sistemos valdymo departamentas užtikrina elektros energetikos sistemos patikimą ir stabilų darbą, energijos kokybę bei operatyvinį sistemos valdymą.

Perdavimo tinklo departamento direktoriusVidmantas Grušas

Perdavimo tinklo departamentas formuoja elektros perdavimo tinklo techninę politiką, užtikrina įrenginių patikimumą, užtikrina aplinkosaugos, priešgaisrinės saugos reikalavimų laikymąsi įmonės objektuose, užtikrina nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinių ligų prevenciją.

Strategijos departamento direktoriusLiutauras Varanavičius

Strategijos departamentas formuoja įmonės strategiją, užtikrina elektros perdavimo sistemos, kaip elektros energetikos sistemos pagrindo, nuoseklų ir ekonomiškai pagrįstą vystymąsi.

Strateginės infrastruktūros departamento direktorė -  Gerda Krasauskė

Strateginės infrastruktūros departamentas laiku, kokybiškai ir optimaliais įgyvendina strateginius projektus, sprendžia teisinius, politinius teritorijų planavimo, žemėtvarkos klausimus, susijusius su projektų įgyvendinimu, prie perdavimo tinklo prijungia naujus vartotojus ir gamintojus. Strateginės infrastruktūros departamentas buvo atsakingas už naujųjų tarptautinių elektros jungčių – „NordBalt“ (Lietuva-Švedija) ir „LitPol Link“ (Lietuva-Lenkija) – įgyvendinimą. Šiuo metu departamentas įgyvendina du su sinchronizacija susijusius projektus – 330 kV oro linijos nuo Lietuvos elektrinės iki Vilniaus rekonstrukciją ir Šiaurės Lietuvos elektros perdavimo sistemos mazgo optimizavimą. 
 
Finansų departamento direktorius - Vytautas Tauras
 
ITT ir administravimo departamento direktorius Apolinaras Škikūnas
 
ITT ir administravimo departamentas formuoja ir įgyvendina įmonės informacinių technologijų ir telekomunikacijų, informacinės ir fizinės saugos bei bendrųjų reikalų funkcijas. 
 
Į viršų