Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Tinklo plėtra

Titulinis puslapis > Tinklo plėtra > ES investicijos > Priekulės skirstykla

Priekulės skirstykla

110/10 kV Priekulės TP 110 kV skirstyklos rekonstravimas 
 
 
 
Projekto reikšmė
110/10 kV Priekulės TP 110 kV skirstyklos rekonstravimas (modernizavimas) prisidės prie elektros energetikos sistemos perdavimo tinklo patikimo ir stabilaus darbo užtikrinimo, nenutrūkstamo elektros energijos tiekimo, vidaus elektros perdavimo tinklo nuoseklaus ilgalaikio atstatymo ir modernizavimo.
 
 
Projekto tikslas
Projekto tikslas — modernizuoti transformatorių pastotę įrengiant valdymą nuotoliniu būdu. Modernizavus transformatorių pastotę sumažės gedimų tikimybė, eksploatacinės išlaidos ir atjungimų techniniam aptarnavimui.
 
Darbų kalendorius
2020-06-02 pasirašyta rangos sutartis.
Projektą numatyta baigti 2022 m.
 
Bendra projekto informacija
Srovės ir įtampos matavimo transformatoriai bus keičiami naujais, turinčiais žymiai mažesnį izoliacinės alyvos kiekį. Dėl to mažėja aplinkos taršos rizika. Savoms reikmėms bus dalinai naudojama ekologiškesnė saulės elektrinės pagaminta energija.
Projekto projektavimo ir rekonstrukcijos darbus atlieka UAB „Energetikos tinklų institutas“.
 
Projekto finansavimas
Iš Europos Sąjungos lėšų projektui finansuoti skirta 589,2 tūkst. eurų. Projektas iš dalies finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 6 prioriteto „Darnaus transporto ir pagrindinių tinklų infrastruktūros plėtra“ 06.3.1-LVPA-V-103 priemonę „Elektros perdavimo sistemos modernizavimas ir plėtra“ iš Europos Regioninės plėtros fondo.
 
Į viršų