Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2014-11-07

Paskelbtos ribotų fizinių perdavimo teisių aukcionų sąlygos 2015 metams

Estijos ir Latvijos elektros perdavimo sistemos operatoriai „Elering“ ir „Augstsprieguma tīkls“ susitarė dėl naujų ribotų fizinių perdavimo teisių, arba PTR-limited (angl. Physical Transmission Rights), aukcionų taisyklių.
 
Ribotų fizinių perdavimo teisių išdavimas ir prekyba yra ilgojo laikotarpio regioninis rizikos valdymo instrumentas, skirtas elektros dalyviams, prekiaujantiems Estijos ir Latvijos pasienyje. Įsigijusiems šias teises galimybė naudotis fiziniu elektros srautų pralaidumu suteikiama nėra.
 
Norintys dalyvauti 2015 metų aukcionuose turi užsiregistruoti Aukcionų tarnyboje ir pateikti tinkamai užpildytą ir įgalioto aukcionų dalyvio atstovo pasirašytą registracijos formą. Ši forma kartu su aukcionų sąlygomis yra įpareigojantis susitarimas tarp Aukcionų tarnybos ir kiekvieno dalyvio.
 
Ribotos fizinės perdavimo teisės aukcione siūlomos, išduodamos ir parduodamos mėnesio, ketvirčio ir metų laikotarpiams. Pirmasis ribotų fizinių perdavimo teisių aukcionas įvyks 2014 m. lapkričio 13 dieną. Jame bus prekiaujama 200 MW metine apimtimi. 
 
Visa informacija apie aukcionų tvarkaraščius, terminus ir rezultatus skelbiama „Elering“ tinklalapyje
Į viršų