Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2018-11-12

Viešoji konsultacija dėl Rinkos veiklos sustabdymo ir atkūrimo bei Atsiskaitymo už disbalansą ir atsiskaitymo už balansavimo energiją, kai rinkos veikla sustabdoma, taisyklių

Vadovaujantis 2017 m. lapkričio 24 d. Europos Komisijos reglamento (ES) 2017/2196 dėl tinklo kodekso, kuriame nustatomi elektros sistemos avarijų šalinimo ir veikimo atkūrimo reikalavimai (toliau – ER kodeksas), 36 ir 39 straipsniais, LITGRID AB parengė:
- rinkos veiklos sustabdymo ir atkūrimo taisyklių projektą;
- atsiskaitymo už disbalansą ir atsiskaitymo už balansavimo energiją, kai rinkos veikla sustabdoma, taisyklių projektą (toliau kartu – Pasiūlymai).
 
LITGRID AB pagal ER kodekso 7 straipsnį pradėjo Pasiūlymų viešąją konsultaciją ir kviečia suinteresuotas šalis joje dalyvauti teikiant savo atsiliepimus bei pastabas ne vėliau kaip iki gruodžio 9 d. (imtinai).
 
Pasiūlymų projektai pateikiami ČIA.
Pasiūlymai ir pastabos Pasiūlymams gali būti teikiami iki 2018 m. gruodžio 9 d. imtinai el. paštu info@litgrid.eu atsiunčiant oficialų dokumentą su pastabomis bei darbinį Word dokumentą.
 
Į viršų