Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Naujienos

2016-09-07

Alytuje atidaroma tapybos paroda „Šviesos faktorius“

Rugsėjo 15 dieną 15 valandą Alytaus Jurgio Kunčino bibliotekoje atidaroma tapybos paroda „Šviesos faktorius“. Šviesos temą nagrinėjanti paroda - bendro jaunųjų menininkų iš Lietuvos ir Lenkijos plenero rezultatas. Tapybos darbus pristatys plenero organizatoriai.
 
2015 m. rugsėjį Druskininkų rajone vyko studentų iš Lenkijos ir Lietuvos tarptautinis tapybos pleneras „Šviesos faktorius“. Dvidešimt studentų iš Vilniaus dailės akademijos ir Lodzės technologijų universiteto talkinami dėstytojų dešimt dienų kartu kūrė Lietuvos kraštovaizdžio įkvėptus darbus. Visuose darbuose šviesa vaidina vis kitokį vaidmenį - vienur ji išreikšta per atspindžius ir refleksijas, kitur per formas.
 
Dviejų kaimyninių šalių studentai dalinosi patirtimi, mokėsi bendradarbiauti ir pažindinosi su vieni kitų kultūra. Po plenero studentai prisipažino, kad apie savo kaimynus daugiausia žinojo iš stereotipų, o susitikę ir pabendravę turėjo progą juos pakeisti.
Plenerą du metus iš eilės organizavo bendra Lietuvos ir Lenkijos įmonė „LitPol Link“.  2014 m. toks pleneras surengtas Lenkijoje. Abu plenerai surengti tuomet dar statomos, o nuo praėjusių metų gruodžio jau veikiančios pirmosios bendros Lietuvos ir Lenkijos elektros jungties proga.
 
Parodos atidarymas vyks Seirijų g. 2, Alytuje. Renginys nemokamas.
 
Į viršų