Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Tinklo plėtra

Vilniaus E-3TP

Vilniaus trečiosios termofikacinės elektrinės transformatorių pastotės rekonstrukcija
 
 
Projekto reikšmė 
Atnaujinta Vilniaus trečiosios termofikacinės elektrinės pastotė padidins elektros perdavimo patikimumą Vilniaus regione. Pastotės modernizavimas sumažins gedimų skaičių ir jų trukmę, mažės pastotės eksploatavimo išlaidos.
 
Projekto tikslas 
 
1983 metais statytos pastotės įrenginiai nusidėvėję ir neefektyvūs. Juos rekonstravus bus sustiprintas elektros perdavimo tinklo patikimumas bei sumažės pastotės įrenginių poveikis aplinkai.
 
Bendra projekto informacija 
 
Rangos darbų vertė - 2,869 mln. Eur be PVM.
 
Darbų kalendorius 
Vilniaus trečiosios termofikacinės elektrinės pastotės rekonstrukcija baigta.
2020-11-09 gautas Statybos užbaigimo aktas.
 
 
Projekto finansavimas 
Iš Europos Sąjungos lėšų projektui finansuoti skirta 1,401 mln. eurų. Projektas iš dalies finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 6 prioriteto „Darnaus transporto ir pagrindinių tinklų infrastruktūros plėtra“ 06.3.1-LVPA-V-103 priemonę „Elektros perdavimo sistemos modernizavimas ir plėtra“ iš Europos Regioninės plėtros fondo. 
 
Į viršų