Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2019-11-29

Prasidėjo Pakruojo skirstyklos rekonstrukcijos darbai

Stiprinant patikimą elektros perdavimą regione bendrovė „Litgrid“, valdanti šalies perdavimo tinklą, pradėjo Pakruojo skirstyklos rekonstrukcijos darbus.
Rekonstrukcijos metu bus atnaujinama dar 1974 m. pradėtos eksploatuoti skirstyklos įranga. Skirstyklos rekonstrukcija ne tik užtikrins patikimumą, bet ir ateityje mažins eksploatacines sąnaudas.
Darbai vyksta įgyvendinant projektą „110/35/10 kV Pakruojo TP 110 kV skirstyklos  rekonstrukcija“. Darbus pagal viešųjų pirkimų sutartį atlieka rangovas - AB Energetikos tinklų institutas. Planuojama, kad projektas bus baigtas 2020 m., o jo vertė – apie 700 tūkst. Eur.
Pažymėtina, kad kol vyksta skirstyklos rekonstrukcijos darbai,  elektros tiekimas regiono gyventojams, organizacijoms bei verslui išliks stabilus.
Primename, kad perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“ Lietuvoje valdo beveik 7 tūkst. km aukštos įtampos oro linijų ir virš 200 transformatorių pastočių ir nuolat rūpinasi jų patikimu veikimu jas plečiant bei rekonstruojant.
 
Į viršų