Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

Susitikę Lietuvos ir Lenkijos PSO vadovai aptarė „LitPol Link“ projektą
2013-10-04

Susitikę Lietuvos ir Lenkijos PSO vadovai aptarė „LitPol Link“ projektą

2013 m. spalio 2 d. Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatoriaus „Litgrid“ vadovai Varšuvoje susitiko su Lenkijos elektros perdavimo sistemos operatoriaus PSE vadovybe. Susitikimo metu aptarta strateginio Lietuvos ir Lenkijos elektros energetikos projekto „LitPol Link“ eiga ir artimiausioje ateityje laukiantys jungties statybos paruošiamieji darbai.
 
„Ateinančiais 2014-aisiais metais prasidės labiausiai matomas darbų etapas – statybos darbai ir Lietuvoje, ir Lenkijoje. Esame tam visiškai pasiruošę – netrukus atsirinksime rangovus visiems jungties darbams, skyrėme ir skiriame labai daug dėmesio tam, kad gyventojai, kurių kaimynystėje iškils naujosios linijos atramos, žinotų apie planuojamus darbus ir jų poveikį,“ – sako D. Virbickas.
 
Susitikimo metu aptartas Lenkijos ir Lietuvos elektros rinkų sujungimas, taip pat – kiti galimi infrastruktūros projektai Lietuvoje ir Lenkijoje.
 
„Simboliška, kad pirmasis susitikimas su kitų elektros perdavimo sistemų operatoriais vyko Lenkijoje – pas kaimynus ir partnerius, su kuriais dirbame prie vieno iš strateginių projektų. Susipažinti, pabendrauti, suprasti kito poziciją svarbu įgyvendinant bet kokios apimties ar sudėtingumo projektus. „LitPol Link“ – pirmasis ir labai svarbus projektas, kuriame bendradarbiaujame su kolegomis iš PSE, tačiau neabejoju, kad ir ateityje turėsime bendrų ir abiems šalims svarbių darbų“, – sako D. Virbickas.
 
 
 
Nuotraukoje iš kairės: Artūras Vilimas, „LitPol Link“ įmonės generalinis direktorius, Malgorzata Klawe, PSE valdybos patarėja, Piotr Rak, PSE valdybos narys, Henryk Majchrzak, PSE valdybos pirmininkas, Daivis Virbickas, „Litgrid“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius, Karolis Sankovski, „Litgrid“ generalinio direktoriaus pavaduotojas strateginiams projektams, Stanislav Vidtmann, „LitPol Link“ įmonės stebėtojų tarybos narys.
Į viršų