Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

„Litgrid“ dalyvauja „PCI Energy Days“ Briuselyje
2019-03-19

„Litgrid“ dalyvauja „PCI Energy Days“ Briuselyje

„Litgrid“ atstovai kovo 19-20 dienomis dalyvauja Europos Komisijos organizuojamoje Europos Sąjungos bendro intereso projektų politinėje parodoje „PCI Energy Days“ (angl. Projects of Common Interest - PCI) Briuselyje.
 
Renginys skirtas praktiniam bendro intereso projektų įgyvendinimui plečiant Europos energetikos rinką ir siekiant įgyvendinti ES energetikos politikos bei klimato taršos mažinimo tikslus.
 
Bendro intereso projektų sąrašas apima regioninės reikšmės energetikos infrastruktūros projektus, įskaitant Lietuvos-Lenkijos elektros jungtį „LitPol Link“ bei jūrinę Lietuvos-Švedijos jungtį  „NordBalt“. Parodoje „Litgrid“ atstovai pristato ne tik pastarąsias, bet ir planuojamą jūrinę jungtį su Lenkija „Harmony Link“ bei šiuos projektus vienijantį tikslą –  Baltijos šalių sinchroninį prisijungimą prie kontinentinės Europos tinklų.

„PCI Garden“ mugė šiemet sutelkė net 350 dalyvių: projektų vykdytojų, reguliuotojų bei politikos formuotojų. Dalyviai pristato savo projektus, dalinasi patirtimi, kaip kurti ateities ir aplinkosaugos požiūriu tinkamą energetikos infrastruktūrą, naudoti modernius technologinius sprendimus, įtraukti vietos bendruomenes bei ieškoti naujų finansavimo būdų.
 
 
Į viršų