Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2015-05-26

Gegužės mėnesio „Žvilgsnis į energetiką“ numeryje - „Litgrid“ veiklos rezultatų pristatymas

Gegužės mėnesio „Žvilgsnis į energetiką“ pagrindinė tema yra „Litgrid“ veiklos pristatymas. Lietuvos elektros perdavimo operatorius valdo valstybinę strateginės reikšmės infrastruktūrą, o įgyvendinami projektai turi įtakos visiems elektros vartotojams ir šalies ūkio augimo galimybėms. Anot „Litgrid“ valdybos pirmininko ir generalinio direktoriaus Daivio Virbicko, naujos jungtys su Lenkija ir Švedija sudarys sąlygas maksimaliai išnaudoti esamas perdavimo tinklo galimybes.
 
Strateginiai elektros jungčių su Lenkija ir Švedija projektai įgyvendinami pagal planą. Šiuo metu baigiama tiesti paskutinė „NordBalt“ kabelio atkarpa Baltijos jūroje, o „Litgrid“ ir Lenkijos elektros perdavimo sistemos operatorius PSE sutarė dėl „LitPol Link“ naudojimo prekybai elektra. 
 
Vienas svarbiausių „Litgrid“ veiklos aspektų yra perdavimo tinkle atliekamų statybos ir rekonstrukcijos darbų nuolatinė kontrolė. Perdavimo tinklas statomas ir rekonstruojamas taip, kad tarnautų dešimtmečius, todėl darbų kokybė ir sauga privalo būti garantuota. 
 
Laikraštį „Žvilgsnis į energetiką“ galima perskaityti ir atsisiųsti čia.
 
Į viršų