Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2021-07-01

Kuršių mariose jachta kliudė elektros liniją

Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė „Litgrid“ praneša, kad ketvirtadienį, liepos 1 d., Kuršių mariose jachta stiebu kliudė 110 kV elektros liniją, vedančią į Juodkrantės transformatorių pastotę. Dėl šio incidento 20 minučių buvo sutrikęs elektros tiekimas į Kuršių neriją.
 
„12 val. 33 min. gavome signalą apie incidentą. Paaiškėjo, kad plaukianti jachta stiebu kliudė elektros laidus ir pasišalino. Šioje vietoje po elektros linija plaukti yra draudžiama – tai pažymėta tiek žemėlapiuose, tiek informaciniais ženklais virš marių“, - sako Vidmantas Grušas, „Litgrid“ Perdavimo tinklo departamento direktorius. - Pirmiausia, dėjome visas pastangas, kad kuo greičiau atstatytume elektros tiekimą Neringos gyventojams, tai padarėme vos per 20 minučių, 12 val. 54 min. Šiuo metu ieškome iš įvykio vietos pasišalinusios jachtos ir ruošiamės vertinti linijoms padarytą žalą“.
 
Šiuo metu visiems Kuršių nerijos gyventojams elektros tiekimas atstatytas.
 
Į viršų