Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2021-05-03

Pradėti „LitPol Link“ planinės priežiūros darbai

Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“ informuoja, kad pirmadienį pradėti planiniai Lietuvos ir Lenkijos elektros sistemų jungties „LitPol Link“ priežiūros darbai.
 
Dėl suplanuotų priežiūros darbų „LitPol Link“ jungtis išjungta pirmadienį, gegužės 3 d. 8 val. Planuojama, kad atlikus reikiamus patikrinimus, jungtis vėl veiks penktadienį, gegužės 7 d. 18 val.
 
„Siekiame užtikrinti patikimą perdavimo sistemos veikimą, todėl į priežiūros darbus žiūrime itin atsakingai, juos atliekame reguliariai. „LitPol Link“ jungtį tikriname kasmet, darbus planuojame pavasarį, kai tinklo apkrova yra mažesnė. Per šias kelias dienas patikrinsime įrenginius, atliksime apžiūras, profilaktinius darbus ir bandymus, kurių atlikti veikiant jungčiai neturime galimybės. Taip užtikriname, kad jungtis iki kitos planinės apžiūros veiktų sklandžiai“, – sako „Litgrid“ Perdavimo tinklo departamento direktorius Vidmantas Grušas.
 
2020 m. „LitPol Link“ elektros jungties prieinamumas rinkai buvo 92,41 proc.
 
500 MW galios „LitPol Link“ jungtį sudaro dvi 163 km ilgio 400 kV elektros perdavimo linijos Alytus–Elkas ir keitiklių stotis Alytuje. Jungtis pradėjo veikti 2015 m.
 
Į viršų