Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2020-10-29

Pradedami skirstyklos Plungėje rekonstrukcijos darbai: Odos TP projektui suteiktas statybos leidimas

Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatoriaus „Litgrid“ vykdomam Odos transformatorių pastotės (TP) skirstyklos rekonstrukcijos projektui Plungės rajono savivaldybė išdavė statybą leidžiantį dokumentą.
 
Įgyvendinant projektą „110/10 kV Odos TP 110 kV skirstyklos rekonstrukcija“ bus atnaujinama dar 1970 m. pradėtos eksploatuoti skirstyklos įranga. Skirstyklos rekonstrukcija ne tik užtikrins patikimumą, bet ir ateityje mažins eksploatacines sąnaudas.
 
Projektavimo ir rekonstrukcijos darbus pagal viešųjų pirkimų sutartį atlieka rangovas UAB „Tetas“. Planuojama, kad projektas bus baigtas 2021 m. Jo vertė – apie 900 tūkst. Eur.
 
Kol vyksta skirstyklos rekonstrukcijos darbai, elektros tiekimas regiono gyventojams, organizacijoms ir verslui išliks stabilus.
 
 
„Litgrid“ Lietuvoje valdo beveik 7 tūkst. km aukštos įtampos oro linijų ir virš 200 transformatorių pastočių, nuolat rūpinasi jų patikimu veikimu jas plečiant bei rekonstruojant.
 
Į viršų