Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2016-07-29

Darbą pradeda nauja „Litgrid“ valdyba

Liepos 29 d. patvirtinus neeiliniam visuotiniam akcininkų susirinkimui, darbą pradėjo naujos sudėties „Litgrid” valdyba. Naująją valdybą sudaro penki nariai - du nariai iš „Litgrid“ vadovaujančių darbuotojų, du nariai iš patronuojančios „EPSO-G” bendrovės bei nepriklausomas narys.
„Litgrid” atstovais valdyboje tapo bendrovės generalinis direktorius Daivis Virbickas ir Perdavimo tinklo departamento direktorius Vidmantas Grušas.
 
Daivis Virbickas vadovauja „Litgrid“ nuo 2013-ųjų, anksčiau dirbo „Litgrid“ technikos direktoriumi. D. Virbickas yra sukaupęs ilgalaikės elektros perdavimo sistemos vystymo strategijų kūrimo ir valdymo, tarptautinių energetikos projektų valdymo, elektros rinkų analizės, įmonių valdymo patirties.
 
Vidmantas Grušas yra sukaupęs didelę aukštos įtampos elektros perdavimo tinklo įrenginių eksploatavimo, tinklo objektų plėtros, dispečerinio valdymo patirtį. Nuo 2011 m. balandžio dirba „Litgrid“ Perdavimo tinklo departamento direktoriumi.
 
UAB „EPSO-G“, kuri valdo 97,5 proc. bendrovės akcijų, valdyboje atstovaus Rimvydas Štilinis ir Nemunas Biknius.
 
Rimvydas Štilinis yra „EPSO-G“ infrastruktūros direktorius ir Lietuvos gamtinių dujų perdavimo sistemos operatoriaus „Amber Grid“ valdybos narys. 2002-2014 m. dirbo UAB „Lietuvos energija“, 2008-2014 m. bendrovėje ėjo Statybos ir infrastruktūros departamento bei Infrastruktūros kompetencijų centro vadovo pareigas. 2014-2015 m. dirbo UAB „VAE SPB“ generaliniu direktoriumi.
 
Nemunas Biknius yra „EPSO-G“ strategijos ir plėtros direktorius. Jis taip pat yra Lietuvos gamtinių dujų perdavimo sistemos operatoriaus „Amber Grid“ valdybos pirmininkas ir energijos išteklių biržos „Baltpool“ valdybos narys. N. Biknius yra dirbęs Ūkio ir Energetikos ministerijose, akcinėje bendrovėje „Lietuvos dujos“ ėjo valdybos nario ir Paslaugų ir plėtros tarnybos direktoriaus pareigas.
 
 
Nepriklausomu „Litgrid“ valdybos nariu išrinktas Domas Sidaravičius.
D. Sidaravičius turi ilgametę finansų, draudimo paslaugų, verslo rizikų valdymo patirtį. Nuo 2016 m. kovo eina „ERGO Invest SIA“ valdybos nario ir bendrovės vadovo pareigas.
 
Į viršų