Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

„LitPol Link“ - Lenkijos verslo apdovanojimas
2015-10-26

„LitPol Link“ - Lenkijos verslo apdovanojimas

2015 m. spalio 20 d. Lenkijoje vykusiame tradiciniame Naujosios pramonės kongrese apdovanojimas įteiktas elektros jungties „Litpol Link“ projektą įgyvendinančioms įmonėms PSE, „Litgrid“ ir „LitPol Link“. Nominacija „Naujasis impulsas 2015“ projektui skirta už drąsius sprendimus pritaikant naujas technologijas ir novatoriškus sprendimus energetikos sektoriuje.
 
Naujosios pramonės kongresas pažymi daugiausiai pasiekusias ir didžiausią progresą demonstruojančias įmones ir verslo sprendimus, turinčius reikšmės Lenkijos ekonomikos plėtrai, energetikos sektoriaus raidai ir naujoms verslo galimybėms. Nominacija „Naujasis impulsas“ akcentuoja, kokie projektai ir iniciatyvos energetikos sektoriuje gali lemti jo ateitį ir perspektyvas, nustatyti naujas tendencijas ir pozityvių pokyčių kryptis.
 
„LitPol Link“ projektas apdovanotas už nuoseklų darbą ir novatoriškus sprendimus planuojant ir įgyvendinant Lietuvos ir Lenkijos elektros jungtį. Būdamas pirmąja elektros jungtimi tarp Lietuvos ir Lenkijos, o tuo pačiu tarp Vakarų Europos ir Baltijos šalių elektros sistemų, „LitPol Link“ prisidės didinant elektros tiekimo saugumą ir patikimumą Lietuvoje ir Lenkijoje. 
 
Naujosios pramonės kongresas yra vienas įtakingiausių ekonomikos forumų Lenkijoje, jau 12 metų iš eilės pritraukiantis svarbiausius pramonės ir energetikos sektorių ekspertus bei ekonomistus iš Lenkijos ir visos Europos. Kongreso tikslas - skatinti naujas teigiamų pokyčių elektros, dujų ir kuro sektoriuose iniciatyvas.
 
Į viršų