Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Tinklo plėtra

Aleksoto pastotė

110/35/10 kV Aleksoto TP 110 kV skirstyklos rekonstravimas
 
 
 
Projekto reikšmė
Atnaujinta 110/35/10 Aleksoto pastotės 110 kV skirstykla padidins patikimą elektros perdavimą Pietų Lietuvoje. Skirstyklos modernizavimas užtikrins didesnį elektros tiekimo patikimumą tiek esamiems, tiek naujiems vartotojams, sumažins gedimų skaičių ir jų trukmę.
 
Projekto tikslas
110/35/10 Aleksoto pastotės 110 kV skirstyklos įrenginiai buvo pastatyti 1978 m. ir jų tolesnė eksploatacija mažina patikimą elektros perdavimą regione. Rekonstrukcijos metu seni įrenginiai bus pakeisti naujais ir pažangiais, taip pat bus įdiegta speciali programinė įranga, kuri leis realiu laiku stebėti pastotės įrenginių būklę, perduoti informaciją į Sistemos valdymo centrą ir nuotoliniu būdu valdyti įrenginius. 
 
Bendra projekto informacija
Rangos darbų vertė – 1,32  mln. EUR.
 
Darbų kalendorius
Projektą planuojama baigti 2021 m. rudenį.
 
Projekto finansavimas
Iš Europos Sąjungos lėšų projektui skirta finansuoti – 695,5 tūkst. Eurų. Projektas iš dalies finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 6 prioriteto „Darnaus transporto ir pagrindinių tinklų infrastruktūros plėtra“ 06.3.1-LVPA-V-103 priemonę „Elektros perdavimo sistemos modernizavimas ir plėtra“ iš Europos Regioninės plėtros fondo.
 
Į viršų