Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

Kvietimas: Darbai ir siekiai įkvepia. „Litgrid“ 2016 metų veiklos ataskaita visuomenei
2017-04-26

Kvietimas: Darbai ir siekiai įkvepia. „Litgrid“ 2016 metų veiklos ataskaita visuomenei

Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“ kviečia į susitikimą, kuriame pristatys savo praėjusių metų veiklą, svarbiausius rezultatus ir artimiausius planus bei iššūkius.
Renginys „Darbai ir siekiai įkvepia“: „Litgrid“ 2016 metų veiklos ataskaita visuomenei vyks balandžio 27 dieną 10.00-13.00 val. ISM vadybos ir ekonomikos universitete, Arklių g. 18, Vilniuje.
 
Bendrovės veiklą ir rezultatus pristatys „Litgrid“ generalinis direktorius Daivis Virbickas. SEB vyriausiasis ekonomistas Gitanas Nausėda apžvelgs pasaulio ir Lietuvos ekonomikos perspektyvą 2017 metais. Gydytojas psichiatras-psichoterapeutas Eugenijus Laurinaitis kalbės tema „Aš ir kiti: kiek logikos mūsų santykiuose".
 
Renginys bus tiesiogiai transliuojamas Youtube kanale bei naujienų portale Delfi, paspaudus šią nuorodąVisos transliacijos metu bus galima tiesiogiai užduoti klausimus tiesioginio pokalbio laukelyje šalia transliacijos.
Renginys nemokamas. Registracija el. paštu litgrid@litgrid.eu ir užpildžius registracijos formą čia.
 
Į viršų