Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2017-04-14

Įjungtas elektros tiekimas Neringai

Neringos gyventojai ir svečiai gali ramiai ruoštis šv. Velykoms – 110 kV oro linijos atramų keitimo darbai atlikti pusdieniu greičiau nei planuota ir kurortiniame pusiasalyje vėl įjungta elektra.
 
„Siekdami kuo greičiau atlikti darbus, iš anksto sutelkiame visas reikiamas rangovų pajėgas. Planuodami darbus aukštos įtampos tinkle, privalome pasiruošti ir apsidrausti visiems nenumatytiems atvejams, kad užtikrintume dirbančių žmonių saugumą. Dėkojame už kantrybę ir supratingumą Neringos miesto gyventojams“, – sakė Vidmantas Grušas, Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatoriaus „Litgrid“ Perdavimo tinklo departamento vadovas.
 
Balandžio 13-14 d. pagrindinėje elektros perdavimą Neringai užtikrinančioje linijoje buvo keičiamos keturios gelžbetoninės atramos ir atliekami paruošiamieji darbai keisti laidams virš Kuršių marių. Elektros linijos priežiūros darbai pradėti dar pirmadienį, balandžio 10 d. ir bus baigti gegužės 12 d.
 
 
Į viršų