Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2012-08-27

„Baltpool“ generaline direktore tapo Laura Žalaitė

Energijos išteklių biržos „Baltpool“ vadove nuo rugpjūčio 27 dienos tapo Laura Žalaitė, iki šiol dirbusi banko „Finasta“ Kapitalo rinkų departamento direktore ir ėjusi finansų maklerio įmonės „Finasta“ valdybos narės pareigas.

„Džiaugiuosi, kad prie „Baltpool“ komandos prisijungs energinga ir stiprią finansų patirtį turinti vadovė. Į šią poziciją ieškojome žmogaus, galinčio suformuoti energijos išteklių biržos koncepciją, sukurti strategiją ir ją įgyvendinti. Ilgametė patirtis finansų srityje Laurai Žalaitei bus tvirtas pagrindas sėkmingam startui iššūkių kupiname energetikos sektoriuje“, – sako „Baltpool“ valdybos pirmininkas, AB „Klaipėdos nafta“ generalinis direktorius Rokas Masiulis.

Darbą „Finastoje“ 2004 m. L. Žalaitė pradėjo finansų maklerės pareigose, dirbo finansų maklerio skyriaus vadove, vėliau užėmė departamento direktorės poziciją. L. Žalaitė yra baigusi Vilniaus Gedimino Technikos universiteto Verslo vadybos magistro studijas, turi generalinę finansų maklerio licenciją.

„Kuriant efektyviai veikiančią energijos išteklių rinką, svarbu užtikrinti, kad ji būtų skaidri, konkurencinga ir patraukli verslui. Kartu su komanda sieksiu, kad būtų sukurta patikima techninė platforma bei aiški, sąžininga reguliacinė aplinka, garantuosianti vienodas sąlygas visiems biržos nariams, kurių skaičius turėtų tik augti. Tuo būdu verslo įmonėms bus suteiktos papildomos vystymosi galimybės ir skatinama konkurencija“, – savo darbo tikslus įvardina Laura Žalaitė.

Š. m. birželio 18 d. elektros biržos organizavimą perkėlus į Šiaurės šalių elektros biržos „Nord Pool Spot“ Lietuvos prekybos zoną, nuo 2010 m. veikianti „Baltpool“ plečia savo veiklą. Dujų rinkos operatoriaus licenciją turinti birža taip pat siekia gauti energijos išteklių rinkos operatoriaus licenciją. „Baltpool“ tikslas – sukurti energijos išteklių prekybos sistemą ir užtikrinti skaidrią energijos produktų kainą visiems rinkos dalyviams.
Į viršų