Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2015-01-12

Tiekėjams, suinteresuotiems rezervinio kopijavimo ir atstatymo sistemos bei jos įrengimo pirkimu

Šiais metais „Litgrid“ AB planuoja pirkti rezervinio kopijavimo ir atstatymo sistemą bei jos įrengimą. Siekdami geriausiai pasiruošti svarbiam pirkimui ir įsigyti rezervinio kopijavimo ir atstatymo sistemą, norėdami sudaryti tiekėjams vienodas ir skaidrias sąlygas ir užtikrinti lygiateisiškumą bei nediskriminavimą, kviečiame tiekėjus, suinteresuotus pasiūlyti savo prekes ir paslaugas vykdant šį pirkimą, 2015 m. sausio 16 d. 9.30 val. atvykti į susitikimą ir diskusiją adresu A. Juozapavičiaus g. 13, Vilniuje.
 
Susitikimo metu pristatysime, kokio funkcionalumo rezervinio kopijavimo sistemą planuojame įsigyti. Tikimės, kad diskusijos metu galėsime išklausyti jūsų siūlymus ir patarimus, į ką svarbu atkreipti dėmesį rengiant techninės specifikacijos projektą, kurie parametrai ir koks funkcionalumas ir kokia apimtimi turi būti detalizuoti, kaip geriausia pateikti reikalavimus įrangai. Atsižvelgdami į šio susitikimo metu gautą informaciją patikslinsime techninę specifikaciją taip, kad visiems suinteresuotiems tiekėjams sudarytume galimybes pasiūlyti konkrečius užduoties sprendinius, kuriuos vertinant bus galima atsižvelgti ne tik į kainos, bet ir į kokybės parametrus.
 
Kaip privalu perkančiajai organizacijai, prieš skelbiant pirkimą, 2014 gruodžio 17 d. Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje (CVP IS) ir įmonės interneto tinklalapyje www.litgird.eu paskelbėme Pirkimo techninės specifikacijos projektą.
 
Per kelias dienas gavome daugiau kaip 40 klausimų ar pasiūlymų tikslinti, koreguoti ar keisti atskiras specifikacijos sąlygas. Dėkojame už jūsų pastabas ir pagalbą tobulinant reikalavimus planuojamam svarbiam pirkimui ir vertiname jūsų sukauptą patirtį  IT srityje.
 
Kartu informuojame, kad į tiekėjų pastabas ir pasiūlymus dėl pakartotinai skelbto patikslinto techninės specifikacijos projekto, pateiktus CVP IS elektroninėmis priemonėmis iki 2014-12-30, atsakysime juos pateikusiems tiekėjams nustatyta tvarka. 
Į viršų