Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2017-08-09

Dėl Viešųjų pirkimų tarnybos pateiktų išvadų „Litgrid“ pradėjo vidinį patikrinimą

Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“, atsižvelgdamas į 2017 m. rugpjūčio 3 d. gautą Viešųjų pirkimų tarnybos raštą, sudarė komisiją išanalizuoti tarnybos pateiktas išvadas dėl 110 kV perdavimo linijos Kretinga-Benaičių vėjo elektrinių transformatorių pastotės statybos viešojo pirkimo konkurso. 
 
Planuojama, kad atlikus vidinį patikrinimą ir komisijai pateikus išvadas bus sprendžiama dėl tolimesnių veiksmų. 
 
1,98 mln. eurų be PVM vertės sutartis su UAB „Tetas“ dėl naujos elektros perdavimo linijos projektavimo ir statybos darbų buvo pasirašyta 2015 m. rugsėjį. Sutartyje numatyta, kad rangovas parengs techninį projektą, suderins jį su suinteresuotomis pusėmis ir pagal jį pastatys 27 kilometrų ilgio 110 kV elektros perdavimo liniją tarp Kretingos ir Benaičių vėjo elektrinių pastočių. 
 
Naujos elektros perdavimo linijos statybos darbai pradėti 2016 m. rudenį, planuojama statybos darbų pabaiga – šių metų lapkritis. Iš Europos Sąjungos lėšų projektui skirta finansuoti 974 tūkst. eurų.
 
 
Į viršų