Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Naujienos

2011-03-22

Suteikiami nauji energijos identifikavimo kodai (EIK)

"Litgrid", Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius, kuris yra ir vietinis Energijos identifikavimo kodų (EIK) suteikimo biuras Lietuvoje, įdiegė EIK generavimo sistemą. Naujoji energijos identifikavimo kodų sistema pakeis visus iki 2011 m. kovo 22 d. rinkos dalyviams suteiktus kodus.
Elektros rinkos dalyviai gali veikti keliose skirtingose rinkose, o sistemos operatoriai turi keistis informacija apie rinkos dalyvius tarpusavyje ir su pačiais rinkos dalyviais. Vieninga identifikavimo schema suteikia galimybč™ keistis duomenimis apie priskirtus kodus su kitais vietiniais kodų suteikimo biurais ir su ENTSO-e.

Kviečiame visus rinkos dalyvius užpildyti EIK registracijos formą, pagal kurią „Litgrid kiekvienam suteiks nuolatinį EIK, kuris bus naudojamas duomenų mainams.

Daugiau informacijos galima rasti čia: https://www.litgrid.eu/go
Susijusius klausimus prašom siųsti lio@litgrid.eu
 
Į viršų