Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Naujienos

2018-04-24

Viešoji konsultacija dėl standartinių sąlygų balansavimo paslaugų teikėjams ir už balansą atsakingoms šalims

Remiantis 2017 m. lapkričio 23 d. Europos Komisijos reglamento (ES) 2017/2195, kuriuo nustatomos elektros energijos balansavimo gairės (toliau - Balansavimo gairės), 18 straipsnio 1 dalies nuostatomis, LITGRID AB parengė:
 
- balansavimo paslaugų teikėjams taikytinų nuostatų ir sąlygų pasiūlymą (Balansavimo paslaugų pirkimo-pardavimo sutarties standartinės sąlygos);
- už balansą atsakingoms šalims taikytinų nuostatų ir sąlygų pasiūlymą (Disbalanso pirkimo-pardavimo sutarties standartinės sąlygos) (toliau kartu – Pasiūlymai).
 
LITGRID AB kviečia suinteresuotas šalis dalyvauti viešoje konsultacijoje teikiant savo atsiliepimus bei pastabas dėl standartinių sąlygų balansavimo paslaugų teikėjams ir už balansą atsakingoms šalims. 
 
Pasiūlymai balansavimo paslaugų teikėjams ir už balansą atsakingoms šalims pateikiami ČIA.
 
Pasiūlymai ir pastabos viešos konsultacijos dokumentams gali būti teikiami iki 2018 m. gegužės 24 d. imtinai el. paštu info@litgrid.eu atsiunčiant oficialų dokumentą su pasiūlymais bei darbinį Word dokumentą.
 
Į viršų