Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Naujienos

Minint Lietuvos energetikų dieną įteiktos padėkos ir garbės ženklai
2019-04-18

Minint Lietuvos energetikų dieną įteiktos padėkos ir garbės ženklai

Trečiadienį minint energetikų profesinę šventę,„Litgrid“ darbuotojams įteiktos padėkos ir garbės ženklai.   
Iškilmingo renginio metu Energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas ir NLEA prezidentas bei EPSO-G vadovas Rolandas Zukas pagerbė kolegas, kurie daug prisidėjo prie energetikos sektoriaus pažangos 2018 m.
 
Lietuvos energetikų garbės ženklu apdovanoti:
 
Valdas Bancevičius, „Litgrid“ Infrastruktūros priežiūros centro vadovas. Valdo iniciatyva ir atkaklaus ir ilgamečio darbo energetikos sistemoje dėka, veikia efektyvesnis, regionais suskirstytas „Litgrid" tinklo perdavimo priežiūros centras.
 
Romas Pangonis, „Litgrid“ Sistemos techninių reikalavimų grupės vadovas. Romo pastangomis šiandien turime galimybę nuotoliniu būdu iš dispečerinio valdymo sistemos valdyti vėjų jėgainių parkus, išmaniai ir teisingai veikiančią LEES sistemos avarijų prevencijos automatiką bei išbandytą ir patikimą sistemos atstatymo po totalios avarijos planą. 2015-2019 metais Romas buvo paskirtas ir dirbo Baltijos šalių energetikos sistemų izoliuoto darbo projekto vadovu. Puikai atliko visas savo užduotis, dėl ko dabar esame daug geriau pasirengę netikėtiems sistemos darbo izoliuotu režimu iššūkiams.
 
„Litgrid“ Lietuvos energetikų dieną paminėjo ir tradiciniais šventiniais pusryčiais, kurių metu įteiktos padėkos labiausiai pasižymėjusiems kolegoms:
 
 
 
 
Į viršų