Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
PRIVATUMO POLITIKA SUTINKU

Apie Litgrid

Pirkimai

LITGRID AB yra perkantysis subjektas ir pirkimus vykdo Lietuvos Respublikos pirkimų, atliekamų vandentvarkos, energetikos, transporto ar pašto paslaugų srities perkančiųjų subjektų, įstatymo nustatyta tvarka.
LITGRID AB vykdomi pirkimai
 
Jungtiniai projektai
Informacija ruošiama.
 
Strateginiai pirkimai
LITGRID AB paskelbė sinchroninių kompensatorių pirkimo konkursą.
Sinchroninis kompensatorius – tai perdavimo tinkle įrengtas didelis besisukantis variklis, kuris pats negamina elektros, o ją naudoja. Sukimosi sukurta inercija padeda užtikrinti stabilų sistemos dažnį ir patikimą sistemos darbą.
Šie tinklo inerciją užtikrinantys įrenginiai yra vienas svarbiausių elementų, reikalingų užtikrinti sėkmingą Baltijos šalių elektros sistemų veikimą 2025 metų elektros tinklų sinchronizacijos su žemynine Europa.
Pirkimas apima projektavimo, gamybos, įrengimo paslaugas, garantinį aptarnavimą ir atsargines dalis, būtinas sinchroninių kompensatorių prieinamumui ir patikimumui užtikrinti.
Prie pirkimo prisijungti ir rasti visą reikalingą informaciją galima paspaudus šią nuorodą: https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2020-626361
 
 
Vienas iš strateginių tikslų, keliamų Lietuvos elektros energetikos sektoriui – Lietuvos EES sujungimas su kontinentinės Europos tinklais (KET) darbui sinchroniniu režimu. 330 kV viengrandės OL Jurbarkas-Bitėnai rekonstravimas į dvigrandę OL (~44 km), tai pirmas etapas sinchronizacijos projekto 330 kV EPL Kruonio HAE – Bitėnai. Pirmu etapu rekonstruojama esama viengrandė oro linija į dvigrandę, sumontuojant papildomą grandį naujos oro linijos suformavimui. Projekto įgyvendinimo reikšmė didelė, todėl reikalausime aukšto rangovų profesionalumo, nepriekaištingo projekto įgyvendinimo planavimo ir žinoma kokybės.
Prie pirkimo prisijungti ir rasti visą reikalingą informaciją galima paspaudus šią nuorodą: https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2020-608869
 
 
Vienas iš strateginių tikslų, keliamų Lietuvos elektros energetikos sektoriui – Lietuvos EES sujungimas su kontinentinės Europos tinklais (KET) darbui sinchroniniu režimu. 330 kV viengrandės OL Klaipėda-Grobinė rekonstravimas į dvigrandę OL (~33km), tai pirmas etapas sinchronizacijos projekto 330 kV EPL Darbėnai-Bitėnai suformavimui. Pirmu etapu rekonstruojama esama viengrandė oro linija į dvigrandę, sumontuojant papildomą grandį naujos oro linijos suformavimui. Projekto įgyvendinimo reikšmė didelė, todėl reikalausime aukšto rangovų profesionalumo, nepriekaištingo projekto įgyvendinimo planavimo ir žinoma kokybės.
Prie pirkimo prisijungti ir rasti visą reikalingą informaciją galima paspaudus šią nuorodą:https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2020-613704
 
Pirkimai, vykdomi ne per CPO
 
Į viršų